57610 Bulkysoft Czyściwo papierowe BulkySoft Premium 2w. 300 m. białe, celuloza Bulkysoft

37,81 zł
Brutto
Ilość

Opis

Kod
BS 57610
Kolor
Biały
Surowiec
Celuloza
Ilość warstw
2
Perforacja
tak
Ilość listków
1000
Długość odcinka
30 CM
Długość rolki
300 M

Numer artykułu: 57610

BULKYSOFT czyściwo premium

Bulkysoft - czyściwo papierowe, białe, dwuwarstwowe. Jedna rolka ma długość 300 metrów i podzielona jest na 1000 odcinków. Wykonano je z czystej, selekcjonowanej celulozy. Ma gładką strukturę i cechuje się ekonomicznością i wydajności. Ponadto czyściwo to jest uniwersalne, możliwe do zastosowania w różnych sytuacjach i miejscach. Przyda się zarówno do kontaktu z żywnością (posiada certyfikat ISEGA), do oczyszczania rąk, jak i czyszczenia przedmiotów i powierzchni - zarówno wodą, jaki detergentami czy rozpuszczalnikiem. To wyjątkowo chłonny produkt, dzięki czemu już jeden listek z powodzeniem spełnia swoje zadanie. Całość dopełnia estetyczny wygląd, elastyczność i miękkość w dotyku.

BulkySoft to włoska marka, oferująca wysokiej jakości produkty celulozowe (ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne) oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Artykuły higieniczne i papierowe produkowane są z wysokiej jakości celulozy, starannie selekcjonowanej. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, przede wszystkim firm z segmentu Ho.Re.Ca. Szeroka gama produktów celulozowych podzielona jest na 5 grup, co umożliwia idealne dopasowanie artykułów do potrzeb firmy, przedsiębiorstwa.

Dozowniki i dyspensery BulkySoft wyróżnia elegancki design, wysoka jakość i trwałość. Pozwalają one na ekonomiczne korzystanie z czyściwa,dozowanie papierów czy ręczników w odpowiedniej ilości.

Podana cena jest ceną za 1 rolkę

57610

Opis

Kod
BS 57610
Kolor
Biały
Surowiec
Celuloza
Ilość warstw
2
Perforacja
tak
Ilość listków
1000
Długość odcinka
30 CM
Długość rolki
300 M