Spryskiwacz / Opryskiwacz

Dostępność:
Jest Jest
  • Pojemność
szt.
Cena netto: 18,90 zł / szt. 23,25 zł / szt.
Spryskiwacze Merkury Pro+ są idealnym rozwiązaniem dla firm sprzątających, myjni samochodowych, warsztatów samochodowych, czy do użytku domowego. 
Spryskiwacze z serii Merkury Pro+ przeznaczone są do aplikacji środków chemicznych na małych i średnich powierzchniach. 

Unikalna konstrukcja pompki Double Action umożliwia aplikację środków chemicznych zarówno po naciśnięciu jak i zwolnieniu dźwigni pompki.
Dzięki temu rozwiązaniu spryskiwacz Merkury Pro+ jest bardziej wydajny od klasycznych spryskiwaczy z pompką jednokierunkową.

Pompka spryskiwacza zakończona jest dyszą regulowaną, dzięki której z łatwością można ustawić żądany stopień rozpylenia cieczy, do strumienia ciągłego. 
Rozpylenie cieczy jest bardzo wysokie i nie powoduje efektu powstawania dużych kropel, co gwarantuje równomierne aplikowanie cieczy. 

Dodatkowym atutem spryskiwaczy jest trwały zbiornik z naniesioną skalą w ml. Podobnie jak w pozostałych produktach z serii Pro+ w opryskiwaczach Merkury Pro+ wykorzystano uszczelnienia wykonane z Vitonu. 

Opryskiwacze Merkury Pro+ charakteryzują się podwyższoną odpornością na preparaty o odczynie kwaśnym i zasadowym. 

Opryskiwacze Merkury Pro+ wyposażone są w podstawę stabilizacyjną pełniącą również rolę izolacji zbiornika od podłoża. Podstawa stabilizacyjna może również służyć do kodyfikacji spryskiwaczy kolorem w zależności od odczynu stosowanych preparatów jak strefy sprzątania. 
Zbiornik opryskiwacza wyposażony jest w pasek poziomu cieczy.
W opryskiwaczach 360° zastosowano elastyczną (silikonową) rurkę ssącą i filtr zasycający ciecz zapewniający pracę opryskiwacza w każdej pozycji i przy minimalnej ilości płynu w zbiorniku. Są idealne do pracy w miejscach trudnodostępnych dla opryskiwaczy standardowych.