Ściągaczka do szyb stalowa

Producent: TTS
Dostępność:
Jest Jest
  • szerokość
szt.
Cena netto: 34,11 zł / szt. 41,96 zł / szt.

PROFESJONALNA ŚCIĄGACZKA DO MYCIA OKIEN

kompletna: uchwyt, szyna, guma - szerokość 25, 35 lub 45cm

Ściągaczka do mycia okien, szyb i innych przeszkleń wiodącego producenta ręcznego sprzętu do utrzymywania czystości - marki TTS. Jest najwyższej jakości produktem, wyposażonym w miękką i elastyczną gumę dzięki której błyskawicznie umyjesz także duże witryny sklepowe. Skutecznie usuwa pozostałości wody z wszelkich innych gładkich powierzchni. Uchwyt posiada gumowaną rączkę dzięki, której ściągaczka dobrze leży w dłoni. Wykonany ze stali nierdzewnej - podobnie jak szyna prowadząca gumę co sprawia, że sprzęt ten będzie służył bardzo długi czas!

Jest kompatybilna z kijem teleskopowym marki TTS.

 

Produkt profesjonalny- niedostępny w marketach i drogeriach stosowany w wielu hotelach, biurach i firmach sprzątających!

Wykonanie: uchwyt i szyna ze stali nierdzewnej

Kolor gumy: czarny

Najwyższej jakości ORYGINALNY ściągacz wyprodukowany we Włoszech!

 

TTS - Tecno Trolley System to czołowy, światowy producent sprzętu czyszczącego również doskonale znany wśród polskich profesjonalistów! Na dzień dzisiejszy oferuje ponad 3000 produktów w ponad 75 krajach. Od roku 1988 jest głównym partnerem dla tysięcy specjalistów działających w sektorze profesjonalnego utrzymania czystości. Przede wszystkim ze względu na to, że firma skupia się na najwyższej jakości swoich produktów i wdrażaniu innowacyjności dla wszelkich potrzeb w rynku hotelowym, w restauracjach, biurach, szkołach, na lotniskach itp.